ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 2000 Kč

GARANCE KVALITY

vše vyrobeno v EU

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše ihned vyměníme

V dnešním uspěchaném světě je málo míst, kde se může člověk odreagovat a trošku se vyměnit z toho hektického prostředí kolem sebe. My jsme se snažili takové prostředí vytvořit v našem eshopu. Může se to zdát zvláštní, že by právě eshop mohl být takovým místem – vždyť přece utrácím peníze a ty se z peněženky někdy vytahují velmi těžce. Právě proto si vážíme Vašich nákupů, protože víme, že peníze, které u nás utratíte, jsou mnohdy těžce vydřené. A protože tohle víme, snažíme se, abyste za své peníze dostali jen to nejlepší, co Vám dokážeme nabídnout. Náš cíl je jednoduchý – uděláme všechno proto, abyste při návštěvě našeho obchodu LUBI fashion byli příjemně naladěni a prohlížení našich stránek, ať už produktových, fotogalerií nebo blogu, Vám přineslo uspokojení a odreagování. Jestli u nás nakoupíte, bude to pro nás ocenění, že to děláme dobře a radost Vám přinášíme nejen při nákupu, ale celkově při návštěvě našich stránek.

A co Vám můžeme v našem eshopu nabídnout? LUBI fashion je místo, kde si každý přijde na své. V dnešní době je eshopů jako hub po dešti, ale vybrat si ten správný mnohdy zabere obrovské množství času na vyhledávačích, porovnávačích a módních katalozích. Šetříme Váš čas a všechno potřebné sdružujeme na jednom místě – do našeho eshopu. Chceš-li se podívat, co je nového ve světě módy, najdeš vše na našem zajímavém blogu. Naše zákaznická podpora ti poradí a pomůže při výběru správného outfitu po telefonu, na chatu nebo na emailu. A když už dojde na nákupy, máme pro každého něco a vše najdeš na jednom místě.

Jsi-li žena, tak se ti určitě budou zamlouvat vkusné halenky nebo legíny, a když budeš chtít nakoupit i pro svého manžela nebo přítele, vše vyřídíš při jedné objednávce. Pro muže máme výběr z kvalitních svetrů, a pokud je ten tvůj hodně velký elegán, tak se jistě zavděčíš stylovým pánským sakem.

Jestli si muž, tak ti můžeme doporučit vysoce kvalitní pánské mokasíny z pravé kůže a pro přítelkyni nebo manželku nezapomeň vybrat hezkou dámskou kabelku.

A co třeba nákup pro celou rodinu? Stačí zabrouzdat do naší sekce pro dětičky a vybrat z velkého množství gumáků s motivy různých pohádek, které děti zbožňují a maminky ocení.