ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 2000 Kč

GARANCE KVALITY

vše vyrobeno v EU

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše ihned vyměníme

Dámské doplňky

Co jsou to vlastně dámské módní doplňky? Je to taková třešnička na dortu a tím dortem je dámské oblečení a dámské boty, ke kterým doplníš vkusnou kabelku, dámský luxusní opasek, dámské náušnice a dámské náhrdelníky, dámské peněženky, dámské náramky a mnoho dalších drobností, které může žena dokreslit svůj zevnějšek - to jsou módní doplňky. My js...

Co jsou to vlastně dámské módní doplňky? Je to taková třešnička na dortu a tím dortem je dámské oblečení a dámské boty, ke kterým doplníš vkusnou kabelku, dámský luxusní opasek, dámské náušnice a dámské náhrdelníky, dámské peněženky, dámské náramky a mnoho dalších drobností, které může žena dokreslit svůj zevnějšek - to jsou módní doplňky. My jsme se rozhodli zaměřit na ty nejdůležitější dámské módní doplňky. Na prvním místě jsou beze sporu kabelky, kterých můžeš mít kolik chceš v různých barvách a provedení. Fantazii se meze nekladou a kombinovat oblečení s kabelkami a dámskými taškami je jedna z nejpříjemnějších věcí na oblékání.

Měj ale na paměti, že než vyrazíš ven, tak nebude stačit jen kabelka, ale chce to i krásné a blištivé dámské náušnice ať už s kamínkem nebo bez. K náušnicím ještě můžeš přidat pěkný náhrdelník a dámský náramek nebo dámský řetízek. Pomalu se to už začíná rýsovat a když si vezmeš ještě pěkný šátek, tak máš vše, co potřebuješ a můžeš ve svém dámském oblečení s dámskými doplńky vyrazit dobívat svět.

Jak jsme zmínili, našimi TOP produkty jsou dámské kabelky a ženy se nás na ně často ptají. Naše dámské kabelky jsou vysoké kvality a moderního provedení. Náš sortiment dámských kabelek je obrovský, abychom dokázali nabídnout ženě v každé situaci ke každému oblečení dámskou kabelku ve správném barevném odstínu, v ideální velikosti a vhodného stylu.

Zobrazit

Dámské doplňky Počet produktů: 1718

Podkategorie

 • Dámské náhrdelníky

  Náhrdelníky byly již v minulosti krásným dámským doplňkem. V současnosti se ženy také rády zdobí třpytivými náhrdelníky. Dámy nosí náhrdelníky jak v běžném životě, tak u speciálních slavnostních příležitostech. Správně zvolený náhrdelník dotváří perfektní outfit a je na každé ženě, jaký náhrdelník si vybere. Módní záležitostí současnosti jsou výrazné náhrdelníky, které nelze přehlédnout. Stačí si obléct neutrální top a dokonalý náhrdelník z něj vytvoří perfektní outfit.

 • Dámské náušnice

  Dámské náušnice mění vzhled každé ženy. Je zvykem již z minulosti, aby se žena zdobila náušnicemi. Jemnými náušnicemi podtrhne žena romantický look, výraznými náušnicemi zase zajistí, aby byla nepřehlédnutelnou. Dámské náušnice mají odlišné zapínání i vzhled. Náušnice jsou k dostání ve variantách a to s puzenou, s vrutem, na zavěšení či s klipy. Záleží na každé ženě, které zapínání náušnic jí vyhovuje. Důležitou volbou je taktéž materiál. Některé dámy jsou alergické na směsi kovů a proto volí  zlaté náušnice, stříbrné náušnice či náušnice z chirurgické oceli. Těm ženám, kterým směsi kovů nevadí, se otevírá škála nejrůznějších druhů náušnic z bižuterie.

 • Dámské náramky

  Ženy od pradávna nosily náramky. Nyní jsou v módě také a ženy to ví. Odlišit svůj outfit dokonalým náramkem je tak snadné. Nabízí se vzorované náramky, třpytivé náramky, široké náramky, bavlněné náramky, zlaté náramky nebo stříbrné náramky. Náramky lze možné nosit jak v běžném životě, tak při významných událostech. Většinou se liší materiálem, u slavnostních událostech ženy sáhnou po drahých kovech, v běžném životě si dámy vystačí s bižuterií.

 • Dámské kabelky

  Kabelka je jednou z nejdůležitějších součástí outfitu dam. Některé ženy jsou dokonalými sběratelkami různých módních kabelek, jiné ženy používají kabelku jako praktickou pomůcku, kam uschovat osobní věci.  Dámské kabelky jsou k dostání s nejrůznějšími módními aplikacemi, vzory, třpytkami, třásněmi nebo jen jednoduché. Každá žena volí i velikost kabelky. Zatímco malé kabelky jsou vhodné na párty nebo na ples, velké kabelky nosí dámy v běžném životě, jelikož tam uschovají vše potřebné. V poslední době jsou velmi populární tzv. crossbody, nebo-li menší kabelky přes rameno. Crossbody uschová ty nejdůležitější osobní věci každé ženy, ať už si tuto kabelku vezme kamkoliv.

 • Dámské opasky

  Dámské opasky už dávno neslouží pouze k praktickým účelům. Dnes ženy nosí opasky jako módní doplněk. Ženy volí mezi různými šířkami opasků a také mezi ozdobami. V jednoduchosti je krása, proto nejčastěji dámy nosí jednoduché pásky střední šířky. Pokud chce dáma osvěžit svůj outfit, vezme si zdobný pásek, jenž upoutá pozornost ostatních. Správný opasek nesmí chybět v žádném šatníku ať už muže, tak i ženy.

 • Dámské peněženky

  Peněženka, slouží k úschově nejen peněz, ale i platebních karet, vizitek nebo fotek. Ženy střídají své peněženky kvůli velikosti kabelek. Do větších kabelek se pohodlně vleze peněženka jakákoliv, ale do menších kabelek se hodí spíše menší peněženka. Materiál peněženky zaručí její životnost. Odolnější jsou kožené peněženky, méně odolné jsou textilní peněženky nebo koženkové peněženky. Vždy záleží na preferenci jednotlivé ženy.

na stránku
Zobrazeno 1 – 30 z 1718 položek
Zobrazeno 1 – 30 z 1718 položek