ZBOŽÍ SKLADEM

odesíláme do 24 hodin

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

do 3 týdnů

VÝMĚNA VELIKOSTI ZDARMA

POŠTOVNÉ ZDARMA

při nákupu od 2000 Kč

GARANCE KVALITY

vše vyrobeno v EU

BLESKOVÁ REKLAMACE

vše ihned vyměníme

Trendy plavky - léto 2017

Založeno
Plavky nosíme my ženy každé léto. Některé dámy dávají přednost plavkám jednodílným, jiné dámy si zamilovaly bikiny, nebo-li dvoudílné plavky. Každá žena se cítí lépe v jiných plavkách, jelikož velkou váhu zaujímá její postava. Postava štíhlá si může dovolit jakýkoliv střih plavek, záleží tak pouze na volbě konkrétní ženy. Plnoštíhlé ženy volí plavky jednodílné, ve kterých šikovně zamaskují drobné nedostatky své postavy a cítí se také příjemně. A

Módní značka FRANK LYMAN

Založeno
Frank Lyman začal v módním průmyslu ve věku 18 let jako prodejce oblečení v naprosto běžném obchodě. Práce spojená s oblečením se mu zalíbila natolik, že se rozhodl v tomto odvětví prosadit sám a jeho podnikání začalo v Kanadě v provinciích Quebec a Ontario.

Březnová soutěž o objednávku zadarmo

Založeno
Nákupy v našem eshopu LUBI fashion se vždy vyplatí. My nejenom, že přinášíme všem zákazníkům radost v podobě zajímavých nabídek oblečení, obuvi a doplňků, ale chceme také, aby se všichni dobře bavili. Tentokrát jsme si pro všechny zákazníky vymysleli skvělou záležitost. Kdokoliv nakoupí v našem eshopu stylové oblečení nebo obuv, kabelku či cokoliv jiného od 17.3. - 31.3. bude automaticky zařazen do slosování o NÁKUP ZADARMO.

10 tipů pro výběr vhodné dětské obuvy

Založeno
Děti stráví asi 30 hodin týdně ve školní obuvi, což je více než 15.000 hodin během svých školních let, takže je důležité, že jsou dětské boty správně vybrány a musí dobře sedět. V prvních 11 letech života dítěte, budou nohy růst přes 17 velikostních značení obuvi. Dále se noha dítěte formuje a roste až do 18 let, a špatně padnoucí obuv může vést k problémům v dospělosti, jako jsou zarostlé nehty na nohou, kuří oka a puchýřů, které mohou ještě
Pokud jsi přirozeně hodně štíhlá, tak může být výběr správného stylu daleko těžší, než se může zdát. Jaký outfit by mohl vyhovovat tvé postavě? Zatímco většina trendy dámského oblečení může vypadat skvěle na štíhlých postavách, existují některé klíčové faktory, ke kterým by měla žena při výběru vhodného oblečení přihlédnout, a díky kterým bude žena vědět, jakým módním stylům se vyhnout a které naopak budou tou správnou volbou.